top of page
  • Facebook
Maciejka (36).jpg

O NAS

Z miłości do Włoch i włoskiej kuchni

Pizzeria & Trattoria

Maciejka

W Marianowicach 23, zaledwie 15 minut od Radomia, powstała Pizzeria & Trattoria"Maciejka" - miejsce stworzone z miłością do Włoch i włoskiej kuchni. Założona przez Agnieszkę i Marcina Gawin, restauracja ta zyskała swoje miejsce na kulinarnej mapie regionu radomskiego.

Wnętrza "Maciejki" są nie tylko klimatyczne, ale także przytulne, sprawiając, że odwiedzający czują się jak w domu. Profesjonalna i serdeczna obsługa oraz dogodne miejsca parkingowe są kolejnymi atutami tego miejsca.

Właściciele zawsze starają się być obecni w restauracji i nawiązywać kontakt z gośćmi, aby lepiej poznać ich preferencje i oczekiwania, doceniając każdą opinię.

Menu "Maciejki" to hołd dla kuchni włoskiej, z przepysznymi pizzami przygotowywanymi na miejscu z oryginalnych włoskich składników i pieczonymi w tradycyjnym piecu opalanym drewnem. Jednak oprócz kulinarnych smakołyków z Włoch, restauracja oferuje również wyborne dania polskiej kuchni, takie jak rosół z domowym makaronem, żur czy szarlotka z lodami.

"Pizzeria & Trattoria Maciejka" to idealne miejsce na rodzinne obiady, romantyczne kolacje oraz spotkania biznesowe. Restauracja jest również gotowa zorganizować różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, a jej elastyczność i otwartość na współpracę z pewnością zaspokoją potrzeby klientów.